Безкоштовні програми і знижки в App Store 14 липня

Не пропустіть всі самі цікаві акції на додатки для iPhone, iPad і Mac. Тільки найкращі за цей день!

Всі представлені нижче пропозиції актуальні на момент виходу посту. Акції та розпродажі діють протягом обмеженого часу, не пропустіть їх!

Програми для iOS

Тимчасово безкоштовні

Orby Widgets

Віджети в iOS — це дуже неоднозначна штука: одні вважають їх непотрібними, інші, навпаки, буквально фанатіють від них. Якщо ви відноситеся до останніх, зверніть увагу на Orby Widgets. Ці розширення надають вичерпну системну інформацію зразок завантаження процесора, пам’яті, мережевої активності, а також швидкий виклик обраних контактів і калькулятор (куди ж без нього). І все це на кінчику вашого пальця в шторці Центру повідомлень.

Скачати в appstore

Знижки

FineScanner PRO

Думаю, не помилюся, якщо скажу, що це кращий мобільний сканер. Він забезпечує дуже високу якість сканування, причому не тільки для чорно-білих, але й кольорових сторінок документів. Fine Scanner вміє розпізнавати друковані і рукописні тексти на більш ніж 40 мовах із збереженням форматування документа. Програма має широкі можливості експорту, а також інтеграцію з хмарними сховищами і AirPrint.

Завантажити QR-Code

FineScanner AI PRO-сканер OCR
Розробник: ABBYY
Ціна: 4490 рублів

iColorama S

Більшість фоторедакторів пропонують зміна з допомогою фільтрів, але в iColorama все трохи інакше. Тут міститься багатий інструментарій, що дозволяє перетворити ваше фото у твір мистецтва. C iColorama ви зможете відчути себе справжнім художником, і це не перебільшення!

Скачати в appstore

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *