Безкоштовні програми і знижки в App Store 13 серпня

Не пропустіть всі самі цікаві акції на додатки для iPhone, iPad і Mac. Тільки найкращі за цей день!

Всі представлені нижче пропозиції актуальні на момент виходу посту. Акції та розпродажі діють протягом обмеженого часу, не пропустіть їх!

Програми для iOS

Тимчасово безкоштовні

PDF Printer

PDF Printer — це непоганий конвертер документів у PDF-файли. Крім цього, він може перетворювати в PDF веб-сторінки за допомогою розширення для Safari. Є й незрозумілі функції, наприклад захищений VPN, який коштує 0,99 долара в місяць.

Скачати в appstore

Знижки

Monument Valley (огляд)

Ви напевно чули про Monument Valley і знаєте, що якщо ця гра продається зі знижкою, то її обов’язково потрібно купувати. За словами розробників, знижка буде дійсна протягом декількох днів, тому краще поспішити.

Скачати в appstore

Sky Guide

Sky Guide дозволить вам блиснути знаннями про зоряному небі перед своїми друзями або другою половинкою. В додатку міститься інформація практично про всіх відомих космічних тілах, а також є карта зоряного неба, яку можна прокрутити в минуле або майбутнє.

Скачати в appstore

iA Writer Pro (огляд)

iA Writer Pro — це відмінний текстовий редактор для iOS і Mac. Він не може похвалитися такою ж функціональністю, як, наприклад, MS Word, але бере іншим — простотою, швидкістю роботи і красивим інтерфейсом.

Скачати в appstore

Day One (огляд)

Ми розповідали, чому так важливо вести щоденник. І навіть не раз. Day One краще інших дозволяє робити це. Стрічка записів у додатку представлена у вигляді календаря, і завжди видно, що відбувалося з вами в той чи інший день.

Скачати в appstore

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *