Безкоштовні програми і знижки в App Store 13 лютого

Не пропустіть всі самі цікаві акції на додатки для iPhone і iPad. Тільки найкращі за цей день!

Не забувайте, що всі пропозиції діють протягом обмеженого часу. Щоб дізнаватися про актуальні акціях по мірі їх появи, підписуйтесь на наш канал в Telegram.

Програми та ігри для iOS

Runtastic Heart Rate PRO

Програма, яка дозволить вам вимірювати пульс за допомогою iPhone. Вам потрібно просто запустити програму і прикласти палець до камери так, щоб він прикривав і спалах. Є статистика, а також можливість додавання приміток до кожного виміру.

Скачати в appstore

BlackCam

Спеціалізована камера для зйомки чорно-білих фото. Незважаючи на уявну простоту, BlackCam містить безліч налаштувань, щоб відобразити цікавий момент в кращому вигляді. Ви зможете зробити фото, яке точно приверне увагу!

Скачати в appstore

Star Walk ™ 2

Зоряне небо — це те, чим можна милуватися годинами. З додатком Star Walk реально поєднати приємне з корисним, адже це астрономічний атлас або навіть кишеньковий планетарій. Він може розповісти вам про зірки і планети буквально все, достатньо просто навести iPhone на небо. Також у програмі є цікаві функції начебто доповненої реальності і машини часу.

Завантажити QR-Code

Star Walk 2 – Зоряне небо
Розробник: Vito Technology Inc.
Ціна: 229 рублів

Bulb Boy

Атмосферний квест з цікавими головоломками, що розповідає історію хлопчини-лампочки. Монстри з кошмарів викрали його сім’ю. Щоб повернути рідних, нашому герою доведеться в буквальному сенсі висвітлювати своєю головою кожен темний куточок і боротися з чудовиськами, розгадуючи складні загадки.

Скачати в appstore

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *