Безкоштовні програми і знижки в App Store 12 грудня

Не пропустіть всі самі цікаві акції на додатки для iPhone і iPad. Тільки найкращі за цей день!

Не забувайте, що всі пропозиції діють протягом обмеженого часу. Щоб дізнаватися про актуальні акціях по мірі їх появи, підписуйтесь на наш канал в Telegram.

Програми та ігри для iOS

Solar Walk ™ 2

Одне з кращих додатків про зірки, планети, супутники і про все, що пов’язано з космосом. Містить докладну інформацію, представлену в зручному вигляді. Додаток вигравало безліч нагород і було відзначено Apple Design Award.

Скачати в appstore

Камера Hipstamatic

Якщо ви пам’ятаєте це додаток, то я готовий потиснути вам руку як ветерану App Store. Hipstamatic — це та сама програма, яка поклала початок цілому жанру фотоприложений з фільтрами. Крім фільтрів, у вашому розпорядженні будуть різні інструменти для редагування фото, ручний режим зйомки і багато іншого.

Скачати в appstore

2 Things at Once

Головоломка, яка зламає вам мозок. В цій грі-тесті містяться різні логічні завдання, і вирішувати їх потрібно відразу по дві. При цьому у вашому розпорядженні обмежену кількість часу. Хороший струс для розуму.

Скачати в appstore

Back to Bed

Приголомшливо красива логічна головоломка в унікальному світі снів. Порівняти її можна хіба що з Monument Valley. Вам доведеться управляти сновидою Бобом, щоб повернути його в ліжко і не дати впасти з даху або потрапити в яку-небудь іншу халепу.

Скачати в appstore

Chronology: час змінює все

Цікавий квест з незвичайної мальованої графікою, який оцінять шанувальники жанру. Керуючи часом і взаємодіючи з двома персонажами одночасно, вам доведеться вирішувати головоломки на кожному з численних рівнів.

Скачати в appstore

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *