Безкоштовні програми і знижки в App Store 10 лютого

Не пропустіть всі самі цікаві акції на додатки для iPhone, iPad і Mac. Тільки найкращі за цей день!

Не забувайте, що всі пропозиції діють протягом обмеженого часу. Щоб дізнаватися про актуальні акціях по мірі їх появи, підписуйтесь на наш канал в Telegram.

Програми та ігри для iOS

Preset

Цікавий фоторедактор, який допоможе в складанні незвичайних композицій, додаючи різні текстури і ефекти до вашим фото. Додаток дозволяє створювати пресети, компонуючи ефекти, щоб надати знімкам ще більш оригінальний вигляд.

Скачати в appstore

BrainWave Tuner

З допомогою бінауральних ритмів можна стимулювати головний мозок, тим самим налаштовуючись на певний лад. Додаток BrainWave Tuner призначений саме для цього. Воно допоможе розслабитися або, навпаки, підвищити вашу концентрацію і продуктивність. Просто вибираємо потрібний режим, одягаємо навушники і слухаємо звуки.

Скачати в appstore

Bridge Constructor: Середньовіччя

Хочете спробувати себе на інженерному терені? З цією грою у вас буде така можливість! Пориньте в тонкощі середньовічного будівництва мостів і зводите міцні переправи для постачання міста продовольством і захисту від ворогів. Головне — не перевищити бюджет, інакше король буде дуже незадоволений.

Скачати в appstore

Програми для Mac

System Cleaner Movavi

Корисна утиліта, яка наведе порядок на вашому Mac, очистить і прискорить його роботу. System Cleaner Movavi сканує диски на предмет тимчасових файлів і різного системного сміття, який з часом накопичується і уповільнює роботу Mac. Крім очищення, в програмі є функції пошуку дублікатів, дєїнсталлятор додатків і багато іншого.

Скачати в appstore

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *