Безкоштовні програми і знижки в App Store 1 лютого

Не пропустіть всі самі цікаві акції на додатки для iPhone, iPad і Mac. Тільки найкращі за цей день!

Не забувайте, що всі пропозиції діють протягом обмеженого часу. Щоб дізнаватися про актуальні акціях по мірі їх появи, підписуйтесь на наш канал в Telegram.

Програми та ігри для iOS

5coins

Багато хто з нас намагалися вести облік своїх фінансів, але закидали цю справу з причини складності програм-менеджерів. З 5coins у вас є всі шанси на успіх, адже програма володіє зручним інтерфейсом і інтуїтивно процедурою додавання, але в той же час не обділена статистикою і синхронізувати з iCloud.

Скачати в appstore

Relaxia

Красиве додаток для релаксації і сну. Містить традиційні звуки природи і стихій: море, дощ, ліс, вогонь та інші. Інтерфейс досить зручний і приємний. Кожне оточення складається з трьох елементів, при цьому є можливість регулювати кожен з них.

Скачати в appstore

On Path

Інструмент, з яким можна розфарбувати навколишнє вас реальність або зробити її трохи більш яскравою. Path On дозволяє додавати підписи до фотографій вельми оригінальним способом. Щоб прикріпити текст, потрібно просто провести пальцем лінію, за якою будуть дотримуватися букви.

Скачати в appstore

KOMRAD

Холодна війна давно закінчена, але секретний суперкомп’ютер, який забули вимкнути в 1985-м, не знає цього. Більше 30 років машина самообучалась і намагалася підключитися до кого-небудь із зовнішнього світу. Нарешті їй це вдалося, і першою людиною, з яким вона зв’язалася, стали ви. Тепер від ваших рішень залежить доля всього людства, адже комп’ютер керує найпотужнішим арсеналом ядерної зброї.

Скачати в appstore

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *