Бездротова зарядка AirPower від Apple не вийде в продаж

З сайту Apple прибрані практично всі згадки про аксесуар AirPower. Пристрій так і не побачить світ.

Рівно рік тому на презентації iPhone X компанія Apple також представила бездротову зарядку для цього гаджета — аксесуар AirPower. З тих пір випуск пристрою постійно відсувався, а зараз, мабуть, настав час повністю поховати проект.

Після оновлення офіційного сайту Apple під час презентації iPhone Xs і Apple Watch 4 звідти прибрали всі згадки про AirPower, крім одного — у розділі навушників AirPods. На цій сторінці зазначено, що опціонально бездротові навушники можна заряджати без дротів за допомогою AirPower, але цей аксесуар «на даний момент недоступний». При цьому, швидше за все, мова йде саме про кейсі для бездротової зарядки AirPods, а не про підставці.

Бездротова зарядка AirPower від Apple не вийде в продаж

До цього на сайті компанії було зазначено, що початок продажів AirPower очікується в 2018 році, а тепер пристрій вже навряд чи побачить світ. Нагадаємо, бездротова зарядка Apple повинна була отримати важливу функцію — зарядку двох пристроїв одночасно і без проводів. Швидше за все, саме цю функцію інженери компанії не змогли реалізувати повною мірою.

Нові iPhone Xs, Xs Max і Xr підтримують бездротову зарядку і можуть працювати зі сторонніми аксесуарами від таких виробників, як Belkin і Logitech. Згідно з чутками, потужність антени для бездротової підживлення акумулятора в Xs Xs і Max становить близько 10 Вт, а у Xr — 7,5 Вт, як у iPhone X і iPhone 8 / 8 Plus.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *