Бездомний чоловік возз’єднався зі своєю сім’єю після того, як незнайомець зводив його в перукарню

Бездомний філіппінець, якого звуть Ервін Дін, збирав залишки продуктів біля торгового центру у Кесон-Сіті. Чоловіка за цим заняттям зауважив пастор по імені Франклін Годен. Він постарався підтримати бідолаху, якось підбадьорити.

Просто увага до людини

Пастир розмістив невеликий пост в Facebook, де розповів, що спочатку нагодував бездомного, потім купив йому сяку-таку одежину і влаштував можливість прийняти ванну.

Після цього вони разом відправилися в перукарню, де Ервіну зробили акуратну стрижку. Далі пастир і його підопічний вирушили в “Макдональс”, а потім – в торговий центр.

Унікальний рецепт торта з шоколадом без випічки і охолодження
М’ятне морозиво і безглютенові коржі: готуємо освіжаючий десерт
“Ніч у музеї 4”: новий сюжет і можливе повернення Бена Стіллера

Дін навіть став посміхатися. До свого посту Франклін Придатний додав кілька фотографій, на яких він був з Ервіном.

Возз’єднання з сім’єю

Після цієї публікації пастир отримав багато відгуків. В основному хвалебних, люди дякували його за проявлене милосердя. Але були і ті, хто розкритикував Франкліна за його надмірне вихваляння “добрими справами”.

Придатний відповів, що мета його публікації – не привернути увагу до своєї благодійності, а спробувати знайти рідних Ервіна.

У підсумку цей пост привернув увагу родичів Ервіна Діна. На фото вони одразу впізнали свого зниклого брата. Так цей чоловік возз’єднався зі своєю сім’єю.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *