Бездомна жінка багато років просила милостиню на вулиці. Після її загибелі з’ясувалося, що весь цей час вона була мільйонером

Зовнішність оманлива. Вірність цього вислову ще раз підтвердила історія, що сталася в Лівані.

Бідна жінка на ім’я Фатіма Отман протягом багатьох років жила на вулиці і прсила милостиню. Проте після її смерті з’ясувалося, що жебрачка насправді була багатою.

Бідна мільйонерка

Ліван не раз бачили Фатіму на вулиці. Вона була інвалідом: коли-то поруч з нею вибухнув бойовий снаряд. Жінка блукала у пошуках їжі, рилася в смітті, збирала подаяння. Вона завжди була в старій подертій одежі.

Померла бездомна жебрачка у віці 52 років від серцевого нападу. Поліція констатувала, що смерть була природною. Розбираючи речі Фатіми, поліцейські звернули увагу на пакети з величезною сумою грошей. Там виявилося цілих п’ять ліванських фунтів. Цієї суми цілком вистачило б, щоб зняти житло, нормально харчуватися та одягатися.

Але це ще не все, що було знайдено в особистих речах жебрачки. Виявилося, що у Фатіми був рахунок у банку з двома мільярдами ліванських футів. Ті, хто знав жінку, були шоковані. Як вона могла жити на вулиці, маючи таку кількість грошей?

Поліція розшукала родичів померлої. Але і їм нічого не було відомо про багатства Фатіми. Розслідування інциденту триває донині.

До цих пір не вдалося з’ясувати, звідки у Фатіми Отман такі гроші і чому, володіючи такою чималою сумою, вона жила на вулиці і займалася жебрацтвом.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *