Бездомні кішки, які здобули будинок: фото до і після

Взяти бездомну тваринку з вулиці насправді не саме просте і легке рішення. Воно вимагає неабиякої відповідальності. Швидше за все, це тварина буде дуже слабким, які потребують в особливому лікуванні і чуйною турботі як мінімум перший час.

Однак відповідний догляд може творити в буквальному сенсі “чудеса перевтілення”! Інтернет-користувачі поділилися в мережі фотографіями своїх кішок, яких вони коли-то прихистили, і з тих пір їх життя змінилася в кращу сторону.

Перше перетворення

Цього вихованця звуть Юдзу. Він був бездомним котом з безліччю хвороб: короста, блохи… Його підібрав студент-ветеринар і через рік необхідних процедур Юдзу став справжнім здоровим красенем!

Перетворення друге

Цього бідолаху підібрали на дорозі. Він був зовсім худий, голодний і блохастый. А ось як він виглядає через три місяці любові і догляду. Подивіться, як він змінився.

Перетворення третє

Цю кішечку звуть Еммі, вона була знайдена над колесом будівельної машини. Вона була дуже самотньою і мала проблеми з очком. Однак тепер у неї є теплий дім і люблячий господар.

Перетворення четверте

Цього білосніжного красеня звуть Мелвін. Був знайдений в сміттєвому баку в 2012 році. Свою першу ніч у новому будинку Мелвін провів, заснувши на господаря, з тих пір пройшли роки, а звичка залишилася.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *