Безбашенная Корівка втекла на волю, де знайшла стадо зубрів

Ніхто не знає, що було на думці у корови в Польщі, коли вона вирішила втекти з ферми в листопаді минулого року. Деякі припускають, що у неї був особливий план, згідно з яким Корівка хотіла зробити щось дивовижне. Назвати подію простим збігом ніяк не виходить.

Запланований втечу?

Наприкінці минулої осені домашню корову помітили серед стада диких зубрів, що пасуться на галявині лісу. За словами вченого, який вивчає птахів, Адама, побачити зубрів поблизу Біловезької пущі – не рідкість, проте в стаді дехто явно був зайвим. На відміну від зубрів, яка втекла з ферми Корівка мала світло-коричневий відтінок, що її помітно виділяло, так як самі зубри – каштанове або темно-коричневі.

Нова компанія краще старої

Фермери були переконані, що корова повернеться на свою ферму, як тільки настане сувора зима, але Корівці більше подобався новий спосіб життя. Зовсім нещодавно вона знову була помічена в стаді зубрів. Побачив її біолог Рафаель Ковальчик. Він підозрює, що перебування серед цих потужних тварин дозволило Корівці врятуватися від місцевих хижаків, наприклад, волков.

Хоча корова ще занадто молода, щоб розмножуватися, жителі стурбовані тим, що вона може порушити природну популяцію диких зубрів своїми генами.

Цілком можливо, що Корівка вирішить повернутися додому до весняної відлиги або коли їй набридне нова компанія.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *