Без дна: в Швейцарії встановлені сміттєві баки, які ніколи не наповнюються

Напевно у кожної людини сміттєві контейнери асоціюються з чимось неприємним. Найчастіше це кілька баків, встановлених на вулиці і переповнених сміттям. Якщо контейнер не встигли вчасно почистити, і він переповнений, сміття може лежати і навколо нього, залишаючи неприємний запах.

Нововведення

В Швейцарії вирішили цю проблему і облагородили міста новомодними баками, які не псують зовнішній вигляд вулиці, акуратно виглядають і блокують запах. З першого погляди недосвідчена людина може і не здогадатися, що це той самий звичний сміттєвий контейнер. У чому ж секрет?

Нова система сміттєзбирання називається Villiger. Зовнішня частина складається з металевих конструкцій, що більше нагадують дизайнерські урни, а друга частина знаходиться під землею. Саме в ній накопичується сміття, який працівники міських служб можуть вільно забрати не стикаючись з ним руками.

Ця система відразу ж стала популярною і отримала позитивний відгук від городян. Навколо таких контейнерів немає запах, сміття і мух. Вона дозволяє зберігати навколишнє середовище в чистоті.

Робітники, відповідальні за вивіз сміття можуть вільно контролювати процес збору через спеціальні електронні контролери. За допомогою однієї кнопки нижній резервуар піднімається, і сміттєвоз може легко забрати всі вміст.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *