Better Reader допоможе налаштувати читацький режим в Firefox

У браузері Firefox вже досить давно існує читацький режим. Це корисна вбудована функція, яка дозволяє очистити веб-сторінки від зайвого вмісту, залишивши тільки текст та ілюстрації. Розширення Better Reader зробить використання цієї функції ще більш зручним.

Якщо ви використовуєте Firefox, то напевно помічали, що при перегляді деяких сторінок у адресному рядку програми з’являється значок розкритої книги. При натисканні на нього сторінка буде представлена в зручному для читання вигляді.

Better Reader допоможе налаштувати читацький режим в Firefox

Читацький режим браузера Firefox має налаштування, однак їх зовсім небагато. За замовчуванням ви можете вибрати тип тексту (з зарубками або без), змінити розмір літер і перемкнути вид фону сторінки. Ситуація зміниться кардинальним чином після встановлення розширення Better Reader.

Better Reader допоможе налаштувати читацький режим в Firefox

Тепер ви зможете вибрати будь-який шрифт з встановлених у вашій системі, збільшити або зменшити ширину колонки, налаштувати розмір букв. Колір тексту, фону, посилань і інших елементів сторінки також можна налаштувати на свій розсуд, а потім зберегти створені колірні схеми для швидкого перемикання між ними.

Better Reader розповсюджується безкоштовно і доступно для скачування в каталозі додатків Firefox. Обов’язково спробуйте це розширення, якщо ви багато читаєте і хочете робити це самим комфортним способом.

Завантажити в firefoxaddon

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *