Бельгійські лікарі впевнені: ростити дитину веганом неетично і небезпечно

Прихильників вегетаріанства в наш час не так вже мало. Хтось із них (вегани) воліє строгу дієту з відмовою не лише від їжі тваринного походження, але і від теплової обробки продуктів. Інші поряд з рослинною їжею дозволяють собі вживати яйця. Треті додають молоко, але виключають яйця. Четверті їдять яйця, мед і молоко, прибираючи з раціону лише м’ясо, рибу, морепродукти. Проте як бути в тому випадку, якщо в вегетаріанської сім’ї росте дитина? Чи можна і йому дотримуватися дієти своїх батьків? І чи не позначиться це негативно на розвитку малюка?

Думка бельгійських лікарів

На питання, чи можна виховувати дитину вегетаріанцем і не небезпечна подібна дієта для зростаючого організму, бельгійські лікарі дали категоричну відповідь. Вони заявили, що батьки, які змушують дітей бути вегетаріанцями, заслуговують того, щоб їх саджали до в’язниці за жорстоке поводження з дитиною.

Однак сімейний доктор Майк Варшавський висловив протилежну думку. Він вважає, що дотримуватися вегетаріанства можна, в тому числі і дітям, але це необхідно робити під ретельним контролем лікаря.

І якщо дитину регулярно оглядає лікар, проводячи необхідні аналізи і прописуючи потрібні вітаміни, то ніякого збитку від подібної дієти не буде. Найбільш важливими елементами для вегетаріанців є кальцій, залізо та вітамін B12.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *