BeatBox — новий музичний плеєр для Android з хорошим звуком

Цей програвач не тільки добре звучить, але і чудово виглядає.

Для пристроїв під управлінням Android існують десятки хороших плеєрів, так що вибрати є з чого. І все ж ми хочемо познайомити вас ще з одним в надії, що він сподобається вам так само, як і нам.

BeatBox — новий музичний плеєр для Android з хорошим звуком BeatBox — новий музичний плеєр для Android з хорошим звуком

Під час першого запуску плеєр сканує смартфон і акуратно розкладає всю знайдену музику за жанрами, альбомами, виконавцям і папок. Простий інтуїтивно зрозумілий інтерфейс дозволяє одним рухом перемикатися між альбомами, створювати нові плейлисти або запускати відтворення в довільному порядку.

BeatBox — новий музичний плеєр для Android з хорошим звуком BeatBox — новий музичний плеєр для Android з хорошим звуком

BeatBox в першу чергу підкуповує своїм зовнішнім виглядом. Дизайнери добре попрацювали над інтерфейсом, але в той же час зуміли зберегти його досить простим і чистим. Оформлення можна змінювати за допомогою вбудованих тем, а користувачі Pro-версії можуть навіть створювати свої власні. Є також кілька варіантів компонування органів керування програвача.

Якість відтворення теж на висоті. У BeatBox є семиполосний еквалайзер і підсилювач низьких частот, з допомогою якого можна надати музиці більш виразну забарвлення. Якість звуку, зрозуміло, в основному залежить від аудіотракту пристрою, але трохи підправити частоти таким чином все ж можна.

BeatBox Music Player можна завантажити безкоштовно в каталозі Google Play. Програма сумісна з усіма пристроями під управлінням Android 4.2 і вище.

Завантажити в google play

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *