Базовий core workout: п’ять хвилин «планок» в день

Core — це стрижень, база, яка дуже важлива для занять будь-яким видом спорту. Виділивши всього 5 хвилин в день на кілька «планок» після тренування або вранці, можна зміцнити свою базу, а значить поліпшити результати і уникнути травм.

«Планка» — це статична вправа, під час виконання якого необхідно утримувати тіло в правильній позі максимально нерухомо.

Ноги треба випрямити і тримати разом, живіт втягнути, спину випрямити, а напружити сідниці, руки ставимо перпендикулярно підлозі. Все тіло повинне стати прямою лінією. Спочатку утриматися в такій позі більше 10-20 секунд буде складно, тому починати треба з малого: 10, 20, 30 секунд, скільки вийде.

Базовий core workout: п’ять хвилин «планок» в день

Коли будуть сили, щоб простояти в «планці» хвилину, можна ускладнювати вправа: піднімати по черзі ноги і руки, освоювати бічні стійки, робити комплекси. Наприклад, є комплекс «планок» протяжністю 5 хвилин, який я зазвичай роблю після 7 minute workout, дуже доставляє.

Якщо цього з часом вам здасться мало, можна спробувати додати гімнастичний м’яч, це ускладнить вправа, так як необхідно буде витрачати додаткові зусилля на втримання рівноваги:

Тільки «планки» — тільки hard core.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *