Батьку, який виховує 4 дітей, відключили опалення. Почувши його розмову зі співробітником енергокомпанії, незнайомець вчинив благородно

Ніхто не сперечається, що послуги повинні оплачуватися. Але іноді ми опиняємося в скрутному становищі. Сумно, якщо від цього страждають діти. Що рухає людьми, коли вони абсолютно безкорисливо приходять на допомогу незнайомцям? Давайте поміркуємо разом, познайомившись з історією, яка сталася у провінції Венето (Італія) в грудні.

Несподівана допомога

Чоловік, на утриманні якого четверо дітей, заборгував значну суму Centro Veneto Energie. Організація прийняла рішення тимчасово відключити подачу світла і газу. У чоловіка не виявилося необхідної суми, щоб сплатити заборгованість, тому він прийшов в офіс компанії з проханням про відстрочку. Справа в тому, що залишитися в зимовий сезон без електрики дуже ризиковано. Однак Енергетичний центр Венето відмовив у проханні батькові підключити газ і світло без оплати.

Несподівано на допомогу прийшов незнайомець, який зголосився оплатити рахунок у 600 євро. Він хотів зберегти свою анонімність і не повідомляти свої дані.

Але весь зал виявився свідком щедрого жесту невідомого чоловіка. Його дії були зустрінуті схвальним гулом і оплесками.

Батько подякував чоловіка, відчуваючи справжнє щастя, що діти не залишаться взимку без опалення.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *