Батько був змушений продати свій вінтажний автомобіль, щоб оплатити навчання дочки. Через 21 рік вона його віддячила

Це історія про те, як чоловік, житель Португалії, в 1993 році вирішив продати свій улюблений вінтажний автомобіль марки “Форд Седан” 1936 року, який був повністю відновлений їм самим ще в 16-річному віці.

Незважаючи ні на що

На такий вчинок чоловік пішов заради улюбленої доньки Стефані, щоб оплатити їй навчання. Для нього було вкрай важливо забезпечити їй краще майбутнє, допомогти будь-яким можливим способом, навіть якщо доведеться відмовитися від чогось дуже цінного.

Його Ford Vintage, про який він ніколи не забував, кілька разів брав участь у виставках старовинних автомобілів і неодноразово займав у конкурсах призові місця.

Ласкаво повернулося добром

“Він продовжував постійно говорити про нього. Завжди згадував, що хотів би купити такий знову, май він можливість”, — поділилася Стефані.

Через 21 рік після цього випадку вдячна дочка прийняла рішення у що б то не стало знайти рідкісний автомобіль, через кілька місяців пошуку їй це вдалося. Наступним кроком стало залишення заявки на GoFundMe, однією з найвідоміших платформ для збору коштів на особисті потреби.

Там користувачі допомогли Стефані накопичити потрібну суму, і через якийсь час вона змогла придбати Ford Sedan на зібрані кошти. Вона припаркувала чудовий автомобіль навпроти будинку батька, який, безумовно, був дуже зворушений вчинком дочки.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *