Батьки знімають, як їх однорічний син самостійно плаває в басейні (відео)

Зовсім недавно в Мережі з’явилося дуже цікаве відео, на якому однорічний малюк відмінно плаває в басейні, показуючи вражаючі навички професійного плавця! Це відео відразу стало дуже популярним, і набрало мільйони переглядів.

Маленькі діти добре плавають?

Ми всі звикли, що досить часто старші діти, а також дорослі, непогано плавають в басейнах, але немовлята і малюки в цьому процесі практично не беруть участь. А якщо таке і трапляється, то лише як виняток.

Тому не дивно, що відео з плаваючим малюком подивилися мільйони чоловік, а батьки цього малюка Грейс і Майкл Фанелли так пишаються цим фактом. На відео Грейс знімає обох своїх дітей – однорічного малюка і трехгодовалого дитини. І обидва вони відмінно плавають, наче вже багато років займаються плаванням.

Багато батьків навіть не замислюються, що їх дітки можуть відмінно плавати, і привчати їх до цього можна ще до того, як дитині виповниться рік. Малюки зовсім не бояться води, адже 9 місяців до свого народження вони перебували в цьому середовищі.

Знімаючи це відео і викладаючи його в Інтернет, Грейс таким чином хотіла підштовхнути батьків до того, щоб вони з раннього дитинства навчали дітей плаванню, щоб могли підготувати їх до небезпечних ситуацій, які трапляються у воді.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *