Батьки подивилися записи з камер і зрозуміли, що кішку потрібно прибирати з дитячої

Батьки малюка довгий час не могли зрозуміти, що за дивні звуки доносяться із спальні їхнього сина вночі. Тоді вони вирішили поставити туди відеокамеру, а, переглянувши записи, зрозуміли, що весь цей час, поки вони спокійно спали, в кімнаті їх синочка велися “серйозні переговори”.

Пухнастий друг

У молодої пари був кіт Зоран, який жив з ними вже досить тривалий час. Мама трохи переживала, як він сприйме появу в сім’ї маленької дитини. Але кішка швидко зуміла подружитися з хлопчиком і навіть стати йому справжнім другом.

Ночами з кімнати сина лунали дивні звуки, схожі на котяче нявкання, але, в той же час, зовсім інші. Батьки не могли зрозуміти, що відбувається. На думку приходили кадри з фільмів жахів та інші страшні речі. Тоді молоді люди встановили камеру, і, переглянувши записи, зрозуміли, що виною цих звуків була міцна дружба між сином і котом, які в нічний час затівали, судячи з усього, “серйозні розмови”.

Виявляється, поки дорослі спали, кіт приходив в кімнату Броді, і друзі розмовляв один з одним на лише їм двом зрозумілою мовою.

Щоб малюк міг ночами висипатися, пара почала замикати кімнату його спальні на ніч.

Але це не заважає коту і хлопчикові залишатися кращими друзями.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *