Батьки не дозволили хлопцеві одружитися на своїй коханій. 74 роки потому доля все-таки з’єднала їх

Цій парі молодят на двох 180 років. Їх любов народилася давним-давно, але підходящий момент для весілля настав тільки через 74 роки після першого знайомства. Здається, їх поєднала сама доля. Але чому ж Кеті і Ед так довго чекали?

Довгий шлях до щастя

Познайомилися вони, коли Еду було 14, а Кеті 15 років. Вперше зустрівшись, вони закохалися один в одного. Але строгі батьки були категорично проти таких ранніх відносин, і не дозволяли закоханим зустрічатися. Такі були звичаї в початку минулого століття.

Однак молоді люди не здавалися. Протягом трьох років Ед відвідував дівчину, але спілкуватися з нею міг тільки в присутності кого-небудь з родичів. За весь цей час закохані навіть жодного разу не поцілувалися.

Потім життя і зовсім розкидала їх по різних куточках країни. Їм довелося зв’язати свої долі з іншими людьми. У віці 88 років Ед, до того часу вже вдівець, знайшов у телефонній книзі номер Кеті і вирішив подзвонити їй. Вона на той момент теж вже стала вдовою. Тепер ніщо не заважало їм знову зустрітися. Вони вирішили почати все спочатку. А в липні минулого року вирішили офіційно узаконити свій шлюб. Шкода, що їм довелося чекати так довго, проте вони все ж змогли виконати свою давню мрію, і це чудово. Щастя коштує того, щоб чекати. Ви з цим згодні?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *