Батьківський контроль в iPhone тепер дозволяє обмежувати, з ким і коли зможе спілкуватися дитина

Допоможе дітям проводити менше часу в смартфоні, а батькам — бути впевненими в їх безпеки.

Apple випустила iOS 13.3, в якій розширили можливості батьківського контролю. Нова версія дозволяє налаштовувати, з ким ваші діти зможуть листуватися і телефонувати в певні години дня. Цей ліміт торкнеться додатки Повідомлення, Телефон і дзвінки по FaceTime.

Батьківський контроль в iPhone тепер дозволяє обмежувати, з ким і коли зможе спілкуватися дитина Батьківський контроль в iPhone тепер дозволяє обмежувати, з ким і коли зможе спілкуватися дитина

Функцію можна знайти в розділі «Екранний час» налаштувань телефону — там же, де зараз можна встановити ліміти на використання додатків. Тепер тут з’явилася вкладка «Обмеження часу». Можна незалежно встановити дозволи для періодів активності і спокою. При цій спокій — не обов’язково час сну: до нього можна віднести будь-який час, коли дітям не варто сидіти в телефоні.

На практиці це означає, що ви можете заборонити дитині листуватися з друзями в навчальний час і вночі. В список виключень можна додати номери батьків або інших родичів. Обмеження також блокує всі дзвінки з незнайомих номерів, що забезпечує додаткову безпеку дитини.

Навіть якщо у вас немає дітей, «Батьківський контроль» може стати в нагоді, щоб краще організовувати власний час. Ви зможете робити свої справи швидше, якщо не будете відволікатися на листування в робочий час.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *