Бананами забивають цвяхи, навпіл ламають дроти: тонкощі виживання населення в Якутії при -53 ℃ (відео)

Москва і інші регіони нашої неосяжної Батьківщини в цьому році скаржаться на аномальну теплу зиму, відсутність снігу та дощі замість морозів. Проте є регіони, мешканці яких з задоволенням би помінялися місцями з тими, куди зима так і не прийшла. Одним з них є Якутія.

Як вижити в -53?

Республіка Саха, також відома як Якутія, є одним з найхолодніших місць у світі. Площа Якутії більше Аргентини, але вона має одну з найнижчих щільності населення в світі з-за сильного холоду, адже 40 % території Якутії вкрите вічною мерзлотою.

Живучи на територіях з більш помірним кліматом, ми навіть не можемо уявити, що це значить: 53 градуси нижче нуля. Тим більше, це невідомо людям, що живуть у тропіках.

Один з жителів Якутії продемонстрував перед камерою, як холодні температури впливають на сьогоднішню життя. Наприклад, в умовах сильного мінуса навіть банан можна використовувати в якості молотка.

Заледенелый банан не проблема.

Однак є і більш нагальні труднощі: будь-яка тканина при -53 веде себе як папір і стоїть колом, а електричні дроти просто рвуться в руках.

Уявіть, як це чекати автобус на зупинці. А що буде з купленим по дорозі на роботу кави?

Відео наочно демонструє всі складнощі життя в таких погодних умовах.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *