Багато чоловіків роблять популярну зачіску, навіть не здогадуючись, що вона означала раніше

Останнім часом серед чоловіків придбала величезну популярність зачіска, родзинкою якої є яскраво виражена лінія проділу, як на фото. Женучись за модою, більшість з них навіть не підозрюють, що вона була доказом солідарність з діями фашистів, спрямованих проти єврейського народу.

Причини популярності

Тенденція зародилася в Європі і швидко розійшлася по всьому світу. Зачіску стали вибирати імениті актори, художники, футболісти, поступово нав’язуючи її простим людям, спонукаючи їх копіювати укладку, яка надавала вигляду мужності.

Однак переважна більшість сучасних чоловіків не мають ні найменшого уявлення про страшний значенні свого вибору.

Синонім вірність Гітлеру

Настільки знаменита стрижка досягла свого піку під час Голокосту. У той час її носіння було синонімом вірність Адольфу Гітлеру, своєрідним заявою про свою згоду з практикою, яка застосовувалася при стратах та переслідуванні євреїв.

Чим виразніше була лінія, тим краще. Вважалося, що процес був завершений укладенням договору з дияволом, щоб звільнити душу.

Кажуть, що лінія повинна була бути позначена ножем. Кров, яка вийшла в той момент, означала справжню відданість справі. Цей своєрідний обряд посвячення повинен був стати частиною ідеології гітлерівських військ.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *