Бачачи цуценят пітбуля і мопса, люди обертаються їм услід: як виглядають малюки (фото)

Всі породи собак гарні, у кожного є свої плюси і мінуси. Кожен сам вибирає собі вихованця, зважаючи на свої особисті потреби і можливості. Досить часто люди експериментують, створюючи помісь різних порід. Іноді результати здатні вразити.

Мопс і пітбуль відрізняються за зовнішнім виглядом, розміром і характером. Ви не повірите, що вийшло з злиття цих двох порід! Їх цуценята виглядають настільки неймовірно, що люди задивляються на них на вулиці.

Незвичайна суміш

Кожна порода має свій унікальний, індивідуальний характер. Коли ми вибираємо ту чи іншу породу, у нас в голові вимальовуються більш або менш виразні обриси нашого майбутнього улюбленця. А що, якщо ми хочемо поєднати деякі якості різних порід? Помісь крихітного мопса і величезного пітбуля настільки дивна, що викликає розчулення.

Що ми можемо очікувати після змішування двох собак з абсолютно різними характерами і зовнішніми даними? Вибухонебезпечну суміш! У нашому випадку ця особа за розміром більше нагадує мопса, а зовнішній вигляд поєднує в собі риси обох порід.

Характер цуценя в цьому випадку також може сильно залежати від виховання, батьків, оточення та соціалізації. Якщо ви придбали гібриди такої породи, то повинні бути готові до всього, тому що ви ніколи не знаєте, якою буде собака.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *