Більшість нових хворих COVID-19 — молоді люди від 18 до 40 років

Хворіють всі. Не варто недооцінювати загрозу і думати, що вас це не торкнеться.

За даними столичного оперативного штабу по боротьбі з коронавірусом, більшість нових хворих у Москві — молоді люди у віці від 18 до 40 років. Таких тільки за останню добу 102 людини. Ще 58 — люди від 40 до 65 років, а 35 осіб старше 65 років. Також захворювання COVID-19 зафіксовано у 17 дітей.

Ця сумна статистика підтверджує той факт, що від коронавіруса сьогодні ніхто не застрахований. Будь-яка людина незалежно від віку може опинитися в лікарні з серйозними ускладненнями. Про це самі недавно говорили і американські лікарі, які зіткнулися з великою кількістю молодих пацієнтів.

Всього Москві на 30 березня зафіксовано вже 1226 випадків захворювання COVID-19. З сьогоднішнього дня в столиці діє особливий режим, що забороняє виходити з дому без крайньої необхідності. Ці заходи введені для того, щоб зменшити число пересувань громадян по місту і знизити швидкість розповсюдження інфекції. Користувачі Мережі відреагували на новий режим по-різному.

Дотримуйтесь самоізоляцію і не нехтуйте заходами профілактики. Ваші дії убезпечать і вас, і інших людей, а також допоможуть знизити навантаження на медустанови.

Більшість нових хворих COVID-19 — молоді люди від 18 до 40 років

Коронавірус. Число тих, що заразилися:
14 167 070

в світі

759 203

в Росії

Дивитися карту

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *