Бідний батько сплатив синові престижну освіту: чого йому це коштувало

Ця дивна історія сталася в Таїланді, в гірській провінції Нан. Бідний фермер один виховував сина, оскільки його дружина померла при пологах. Щоб дати дитині хорошу освіту, чоловік каторжно працював і продав все наявне у нього майно. Завдяки завзятості батька хлопець зміг поступити в престижний університет міста Чіанграй на півночі Таїланду і закінчити його, отримавши докторський ступінь. Це дивно ще й тому, що більшість мешканців провінції Нан, яка має ізольоване географічне положення, малограмотні і не закінчують навіть школу, не кажучи вже про вищу освіту.

«Мій батько – моя гордість»

Саме так син фермера підписав фотографію, яку виклав у «Фейсбук» після закінчення вузу. На ній випускник позує разом з татом, який ледь стоїть на ногах. Незважаючи на те що чоловік знесилений, видно, що він дуже пишається своїм сином. Знімок символізує жертву батька заради того, щоб дати єдиній дитині шанс на краще життя.

Погодьтеся, це дуже зворушлива історія. Наші батьки роблять для нас самовіддані вчинки, просто тому що люблять. А ми часто не цінуємо це і сприймаємо як належне. Любите свою сім’ю і прагнете стати краще і успішніше, незалежно від того, багаті чи бідні.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *