Бідність не перешкода: школяр не міг дозволити собі зошит, але підійшов до вирішення проблеми креативно

Піднятися над обставинами? Що насправді може ховатися за таким узагальненням? Можна здатність людини знаходити вихід з безвихідних ситуацій відносити до цієї категорії дії? Ця історія про прагнення жебрака школяра до знань і цілі – чудова ілюстрація того, як можна при бажанні знайти вихід з будь-якої ситуації.

Вчитися, вчитися і вчитися…

Ерланд – хлопчик з бідної філіппінської сім’ї. Він навчається в Національній загальноосвітній школі Лянга. Прагнення отримати освіту і стати солдатом у дитини настільки сильне, що навіть відсутність найнеобхідніших навчальних приладдя не є перешкодою.

Матеріальне становище сім’ї настільки плачевний, що його батьки не можуть купити хлопчикові зошит або блокнот для заміток. Але Ерланд знайшов вихід. Він пише на бананових листах.

Учитель хлопчика, Арсилин Балбин Азаркон, розмістив повідомлення про це в Facebook. Повідомлення вчителя в короткий термін отримало понад 5700 лайків користувачів, які підтримують прагнення філіппінського хлопчика до знань.

Ерланд не соромиться свого саморобного блокнота і впевнений, що бідність не завадить йому здійснити свою мрію. З такою фанатичною відданістю і бажанням бути йому не просто солдатом, а генералом!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *