Бібліотеки видатних людей: Річард Бренсон

Ми продовжуємо рубрику «Бібліотеки видатних людей», в якій розповідаємо про улюблених книгах відомих особистостей. У цій статті — список улюблених книг Річарда Бренсона і його думки про читання.

Бізнес-хватка Бренсона проявилася ще в дитинстві. У віці 16 років він став засновником і головним редактором журналу Student. А свій найвідоміший бренд Virgin, в який входять понад 400 компаній, він створив у 1970 році, почавши з доставки музичних записів.

Зараз оборот Virgin Group становить більше 24 мільярдів доларів, а кількість працівників — 50 тисяч осіб по всьому світу. Компанія має свій болід «Формули-Е», а також планує запускати ракети з туристами в космос. Вартість одного квитка, до речі, 250 тисяч доларів. Купити можна тут.

Річард Бренсон, як і багато інші видатні люди, з дитинства любив читати. Навряд чи для когось це стане новиною. Ось що він говорив з приводу улюблених книг:

Мене недавно попросили назвати п’ять улюблених книг, і завдання виявилося складніше, ніж я думав. Я люблю десятки книг і кожну з різних причин.

Річард Бренсон

На жаль, Бренсон не так багато розповідає про своїх звичках в читанні і про те, як багато він читає. Вдалося знайти його улюблену поему — The Quitter Роберта Сервіса. Про це сам Бренсон розповів в Twitter.

Read my new favourite poem: The Quitter, by Robert Service http://t.co/0WuqppVYcp pic.twitter.com/vXOAjrJlMf

— Richard Branson (@richardbranson) 25 лютого 2015

Улюблені книги Річарда Бренсона

  1. «Коротка історія часу», Стівен Хокінг.
  2. «Дайсмен, або Людина долі», Люк Райнхарт.
  3. «Сталінград», Ентоні Бивор.
  4. «Дикі лебеді: три дочки Китаю», Чжан Юн.
  5. «Довга дорога до свободи», Нельсон Мандела.
  6. «Ластівки і амазонки», Артур Ренсом.
  7. «Там, де живуть чудовиська», Моріс Сендак.
  8. «Тихий американець», Грем Грін.
  9. «Абсолютно несподівані історії», Роальд Даль.
  10. The Weather Makers, Тім Фланнэри.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *