АЗС в Самарі придумала дивну рекламну ідею: безкоштовний бензин всім, хто надів бікіні. Чоловіків також стосується

Розумом Росію не зрозуміти! Так вважають іноземці. І адже правда, на території нашої країни є багато чогось неймовірного і цікавого. Та й самі росіяни – незвичайний народ, якому винахідливості не позичати! Взяти хоча б одну автозаправку в Самарі, придумавшую дуже веселий маркетинговий хід.

Безкоштовний бензин

АЗС «Олві» вибрала задоволеною дивний спосіб для залучення клієнтів. Заправка запропонувала безкоштовний бензин всім водіям, які одягнуть бікіні. Спочатку передбачалося, що на це підуть жінки, які і стануть основними клієнтами АЗС.

Представники «Олві» забули вказати підлогу в своєму спецпропозиції і явно не очікували напливу чоловіків, які заради того, щоб безкоштовно заправити свої авто, не посоромилися вбратися в купальники. Хоча акція діяла лише протягом трьох годин, очевидці встигли сфотографувати чимало хлопців, одягнених в бікіні.

Багато хто без вагань скористалися моментом, і на заправці утворилася черга із очікують безкоштовного бензину, в якій були і чоловіки, і жінки. При всьому цьому хлопці не дуже ніяковіли, з’явившись на людях в жіночих нарядах. Здавалося, що деякі навіть отримують задоволення від того, що відбувається.

Незважаючи на те, що рекламний трюк привернув загальну увагу, він не був таким вже оригінальним. Те ж саме вже одного разу зробила одна АЗС в Україні.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *