Айфон проти китайського телефону: порівняння фотокамер iPhone X і Huawei. Різниця виявилася значніше, ніж всі очікували

Один з головних плюсів камери P20 Pro – штучний інтелект. І безумовно, потрійна камера. Вона включає в себе 40-мегапіксельний телеоб’єктив (ваші збільшені фотографії не будуть виглядати занадто розмитими). Друге – 20-мегапіксельний монохромний сенсор для поліпшення деталізації і чутливості. І третє – стандартний 8-мегапіксельний сенсор зображення.

Незважаючи на вищесказане, камера Iphone завжди вважалася найкращою серед смартфонів. Для порівняння ознайомтеся з прикладами і фото.

Порівняємо камери цих двох стильних гаджетів і дізнаємося – яка ж все-таки краще?

Чим же вони відрізняються?

  1. Штучний інтелект P20 Pro означає, що камера розпізнає, коли ви знаходитесь на вулиці і в зеленій зоні, – і вона посилить зелений колір. Зробить його яскравішим.
  2. Якщо знімати при яскравому світлі, відмінності в камерах важко помітити.
  3. Iphone набагато більше підходить для портретної фотографії, перевершуючи у чому Huawei. Одна з дивацтв китайських телефонів – це те, що вони за замовчуванням освітлюють і вирівнюють колір шкіри.
  4. Iphone X, на мою думку, краще знімає в приміщенні.
  5. P20 Pro поставляється з режимом діафрагми, який чудово підходить для зйомки крупним планом. Тоді як iPhone X робить хороші докладні знімки крупним планом, але не пропонує функцію розмиття фону.
  6. Функція штучного інтелекту Huawei також розпізнає блакитне небо і дійсно підсилює колір. Це ми можемо чітко побачити на наступному фото.
  7. Huawei P20 дуже хороший при нічних знімках без спалаху. Для цього знімка iPhone X потрібна спалах – але знімок P20 Pro досить ясний без її допомоги.
  8. P20 Pro знову реабілітується за допомогою нічних селфи. Використовуючи тільки екранну спалах, він перевершує в цьому випадку iPhone в кілька разів.

Отже, яка ж камера краще?

Обидва телефони мають приголомшливі камери, і складно сказати, який з них кращий.

Якщо ви робите багато знімків і знімаєте себе при слабкому освітленні, у вас буде більше гарних знімків з P20 Pro. Він також допоможе вам у збільшенні масштабу фотографій і відмінно впорається зі зйомкою на вулиці при яскравому освітленні.

Але якщо вам подобаються більш реалістичні знімки, вибирайте iPhone X. P20 Pro відмінно підходить для майстерно виглядають фотографій з посиленими квітами, але не всім це подобається. IPhone X робить кришталево чисті знімки в умовах яскравого і змішаного освітлення, а його портретний режим – красиві знімки людей та інших живих об’єктів. Техніка «розгладження шкіри» у P20 Pro теж не всім до смаку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *