Автоматична синхронізація з Google Calendar і Office Outlook

Олександр Зайцев у своєму блозі розповідає про те, як він намагався домогтися синхронізації календаря на різних пристроях:

«Довгий час мене цікавило питання синхронізації контактів і календарів/завдань на різних пристроях, будь то мобільний телефон Nokia, КПК на ос Windows Mobile 6.0 або ж ноутбук з Office Outloook. Перший етап — синхронізація ПК з мобільними пристроями вирішувалося досить просто, завдяки програмам, представленим в комплекті з цими самими пристроями (Nokia PC Sync і Центр пристроїв Windows Mobile). Проблема ж виникала при необхідності передачі даних Outlook (саме він був обраний як оффлайн центр зберігання всіх завдань і контактів) Gmail (адресну книгу поштової клієнта) і Google Calendars.

На перших порах, почасти рішення можна було знайти в установці таких програм, як OggSync і SyncMyCal. Але, по-перше, для їх роботи, крім установки самого плагіна, потрібні також додаткові пакети від Microsoft. По-друге, вони не дозволяли синхронізувати контакти. По-третє, підходили тільки для Windows (що знову ж таки, через бажання придбати МакБук, було негативним моменом при оцінці даних програм). Ну і, нарешті, що важливо, програми ці всі платні. Але ми не впадали у відчай і продовжували пошуки сервісу/софта, який би міг догодити всім необхідним вимогам.

Продовження (а також огляд сервісу Plaxo) читайте в блозі Олександра.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *