Австралійська мама вирішила піти проти правил: вона дозволила дитині вибрати продукти і залишилася задоволена

Багато батьків знають, що під час походу в продовольчий магазин, простіше залишити дітей вдома у спробі уникнути неприємних сцен.

Але одна австралійська мама вирішила піти проти правил, дозволивши п’ятирічному синові робити щотижневі купівлі.

Жінка сказала, що дала своїй дитині повний контроль – і він наповнив візок всім необхідним, повністю забувши про нездорової їжі.

Любляча мати сказала, що дозволила сину, вибрати все, що він захоче, але зізналася, що вона йому відмовила.

«Ми ходили по проходах, і я намагалася не надто контролювати його, але сказала «ні» винограду за 11$ за кг і пакету креветок за 18$», – сказала вона.

Продукти, вибрані п’ятирічною дитиною

Куплене включало в себе корм для домашніх тварин, фрукти і овочі, молоко за ціною зі знижкою, сир, суміш для млинців, пачку спагетті і курячі нагетси. Також у візку виявилися яблучний і апельсиновий соки, овочеві чіпси, заморожений горох, кукурудза, яйця і дитячі пластівці для сніданку без штучних барвників та ароматизаторів.

«У нас є будинки м’ясо, хліб, молоко і достатньо овочів. Це єдиний магазин, який ми планували відвідати цього тижня», – сказала жінка.

Розмістивши в соціальних мережах фотографію того, що купив її син, вона отримала багато коментарів. Люди були здивовані, що маленький хлопчик вибирав продукти зі знижкою і не купив нічого з нездорової їжі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *