Австралієць розповсюджував наркотики за допомогою емодзі

Поліція австралійського штату Квінсленд затримала 19-річного Рігана Хоуэта за підозрою у розповсюдженні наркотиків. Слідство вважає, що хлопець налагодив мережу з продажу заборонених речовин, використовуючи при спілкуванні з клієнтами замість звичайного тексту смайли емодзі.

Співробітник поліції, сержант Шейн Тернер, розповів ЗМІ, що молодий чоловік на ім’я Ріган Хоуэт був затриманий у минулу суботу в своєму будинку. В оселі Рігана було виявлено ніж, 11 таблеток екстазі, мішок з білим порошком і чотири мобільних телефони. Хлопець був затриманий поліцією, Рігану пред’явлені звинувачення по 26 пунктів (у тому числі поширення наркотиків і торгівля людьми).

Сержант Тернер, грунтуючись на матеріалах слідства, заявив, що Ріган Хоуэт спілкувався з покупцями за допомогою емодзі. Бажали придбати наркотики писали йому повідомлення, у яких замість назв препаратів використовувалися графічні символи, обумовлені заздалегідь. Це означає, що факт злочинної листування довести набагато складніше.

Австралієць розповсюджував наркотики за допомогою емодзі

Пізніше молодої людини були змушені відпустити під підписку про невиїзд, конфіскувавши його паспорт. Адвокат Хоуэта заявив, що експертиза не підтвердила те, що білий порошок є кокаїном. «Це була дружня жарт, а ніяк не кокаїн», — заявив адвокат. Судове засідання відбудеться 3 серпня.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *