Atmos для iPhone і Apple Watch. Прогноз погоди і нічого зайвого

Додатків для прогнозу погоди в App Store дуже багато. Кожне з них намагається привернути увагу користувачів, але лише одиниці пропонують щось вартісне. Atmos — в числі останніх, і ось чому.

Atmos для iPhone і Apple Watch. Прогноз погоди і нічого зайвого Atmos для iPhone і Apple Watch. Прогноз погоди і нічого зайвого

Після отриманого дозволу Atmos автоматично визначить, в якому місті ви знаходитесь, і додасть картку вашого населеного пункту на головний екран. І на душі відразу стане приємніше, коли ви побачите своє місто по сусідству з Лондоном, Нью-Йорком і іншими чудовими куточками нашої планети. Але при бажанні всі ці додані міста можна видалити, перейшовши в налаштування програми.

Atmos для iPhone і Apple Watch. Прогноз погоди і нічого зайвого Atmos для iPhone і Apple Watch. Прогноз погоди і нічого зайвого

У Atmos є зручні підказки, що допомагають зрозуміти, як працювати з додатком. Вони швидко розкажуть, куди натиснути і як змахнути, щоб ознайомитися з погодою у вашому регіоні. У картці міста відображається максимально детальна інформація: опади, сила вітру, температура в градусах по годинах, прогноз на найближчі дні, а також час світанку і заходу і фаза Місяця.

Atmos — красиве і просте додаток, яке, крім усього іншого, підтримує і Apple Watch. Незважаючи на свій цінник в 169 рублів, воно сподобається всім поціновувачам інформативних і зручних погодних утиліт. Якщо ви хочете не просто отримувати повну кліматичну зведення, але і робити це з максимальною зручністю, то Atmos гідний бути на вашому робочому екрані.

Скачати в appstore

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *