Арнольд Шварценеггер судиться з російською компанією: “Досить красти моє обличчя…”

Обличчя і голос Арнольда Шварценнегера були використані російською компанією, що займається виробництвом роботів. І тепер Арнольд подав в суд, він хоче, щоб компанія не тільки перестала використовувати його зовнішність, але і виплатила йому 10 мільйонів доларів – це прибуток, отриманий компанією за рахунок бота Арнольда, судові витрати і гроші, витрачені на адвокатів.

Бот Арнольд

Арнольд Шварценегер подав в суд на компанію Promobot, де користувачі автономних сервісних роботів налаштовують зовнішній вигляд людини. У позові зазначено, що актор не давав дозволу “Промоботу” використовувати свою зовнішність для просування продуктів. І взагалі актор рідко дозволяє використовувати своє обличчя для реклами, тому що це зменшує його репутацію кінозірки. Проте він досить часто стає мимовільною рекламою окремих продуктів, що відбулося і зараз.

Адвокати Арнольда стверджують, що “Промобот” використовує модель, схожу на Арнольда, на публічних заходах для просування своїх продуктів. Одного разу компанія “Промобот” попросила Арнольда сфотографуватися з їх роботом, і він відмовився. Однак навіть після цього компанія продовжила використовувати зовнішність актора.

Актор стверджує, що виграв уже багато подібних позовів, і цей не буде винятком.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *