Арахіс прямо у вашому городі: як виростити земляний горіх

Арахіс люблять багато. Це надзвичайно поживний і смачний горіх. Він багатий вітамінами і мінералами. А чи знали ви, що при дотриманні деяких рекомендацій земляний горіх можна вирощувати на своєму городі? Зараз розповім вам кілька загальних правил садівництва, які допоможуть впоратися з цим завданням.

Як виростити арахіс в городі

Це світлолюбна рослина. Воно добре почуває себе при вирощуванні на відкритому, добре освітленій ділянці городу. Найкраще горіхи ростуть на піщаному грунті. Тому якщо на вашій грядці земля більш насичена чорноземом, можете вирощувати арахіс в гірці, створивши для нього сприятливе середовище.

Травень-червень – найкращий час для посадки. Якщо ви плануєте вирощувати арахіс на відкритому грунті, відстань між кущами має становити 30-50 див.

Збір урожаю проводять починаючи з середини вересня і до жовтня. При цьому листя і пагони арахісу повинні придбати білястий відтінок або ж навпаки – почорніти.

При гармонійному вирощуванні і правильному догляді за арахісом можна зібрати до 10 стручків горіхів всього лише з одного куща. Це хороший показник врожайності, але за рослиною потрібно стежити.

Нічого специфічного вирощування арахісу немає, адже за іншими рослинами на грядці або городі ви теж доглядаєте.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *