Apple запатентувала розумне кільце для управління іншими пристроями

Воно дозволить віддавати команди по клацанню пальців.

Компанія Apple запатентувала розумне кільце для управління іншими пристроями. Аксесуар здатний зчитувати різні жести рукою і пальцями, що дозволяє буквально вказати на гаджет і віддати йому невербальну команду.

Apple запатентувала розумне кільце для управління іншими пристроями

Apple описує можливості розпізнавання вказівних жестів, змахування, клацання пальцями, обертання, стукоту по рівній поверхні і інших. В теорії такими діями користувач зможе включати домашню техніку по клацанню або, наприклад, імітувати рухи миші, просто водячи пальцем по столу.

Apple запатентувала розумне кільце для управління іншими пристроями

Кільце повинне бути оснащене власним мікропроцесором, батареєю, модулем бездротової передачі даних, мікрофоном і навіть екраном. Також у нього будуть вбудовані сенсори для розпізнавання жестів, біометричні датчики, NFC і кілька тактильних механізмів для передачі інформації про напрямок руху.

Отримання патенту ще не означає, що такий пристрій вже розробляється і незабаром ми його побачимо. Багато запатентовані технології залишаються лише на папері. І тим не менш, заявка на кільце говорить про те, що Apple продовжує експериментувати з новими категоріями гаджетів, що не може не радувати.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *