Apple: за перші 3 дні продано 9 мільйонів iPhone, а на iOS 7 перейшло понад 200 мільйонів користувачів

Apple: за перші 3 дні продано 9 мільйонів iPhone, а на iOS 7 перейшло понад 200 мільйонів користувачів

Apple оприлюднила перші результати продажів нових моделей iPhone, які були представлені 10 вересня. За перший вікенд купертіновцам вдалось реалізувати 9 мільйонів (!) iPhone 5s і 5c — просто фантастичний результат. Для порівняння, за той же період в минулому році Apple продала 5 мільйонів iPhone 5. Результати перевершили всі очікування аналітиків, які прогнозували обсяг продажів нових iPhone на рівні минулого року.

Крім даних про продажі iPhone, Apple відзвітувала про кількість користувачів, які перейшли на iOS 7 — таких вже набралося 200 мільйонів. Це вдвічі перевищує темпи оновлення iOS 6 у минулому році.

Генеральний директор Тім Кук так прокоментував рекордні результати продажів iPhone 5s/5c:

Це кращий запуск iPhone на ринок за всю історію Apple. За перший тиждень ми продали більше 9 мільйонів iPhone і побили рекорд продажів. Попит на нові iPhone неймовірно високий і ми докладаємо всіх зусиль, щоб всі бажаючі змогли придбати нові моделі iPhone

PR-служба купертиновцев також поділилася першими результатами роботи сервісу iTunes Radio — їм вже користуються понад 11 мільйонів слухачів, що теж можна вважати гідним результатом.

Як ми бачимо, справи у Apple йдуть не просто добре — відмінно. Нові iPhone розлітаються як гарячі пиріжки, користувачі масово переходять на iOS 7 і з задоволенням користуються iTunes Radio. Варто віддати належне яблучної компанії і привітати її з такими чудовими результатами.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *