Apple Watch пройшли випробування на дриль, воду і медичне обладнання

Раніше деякі журналісти і сервіси по обслуговуванню техніки вже відчували Apple Watch у різних екстремальних умовах, тепер цим вирішили зайнятися співробітники видання Consumer Reports. Вони випробували нові годинник від Apple на міцність, водонепроникність і точність роботи сенсорів.

Спочатку пройшов тест на стійкість скла до подряпин. Невеликий тиск свердла витримали як Apple Sport Watch, так і звичайні Watch. А ось більш сильне натискання і рух гострого наконечника пошкодили скло Ion-X у більш дешевої моделі розумних годин. Сапфірове скло при цьому залишилося цілим.

Для другого етапу тестування обидві моделі помістили в спеціальний резервуар з водою і протримали їх там півгодини під невеликим тиском, ніби годинник знаходилися на відстані одного метра під поверхнею. Незважаючи на різні матеріали корпусу, вода не проникла в одну з конструкцій та години продовжили працювати як ні в чому не бувало.

Третій і останній тест повинен був показати наскільки гарні Apple Watch з медичної точки зору. Годинник порівнювали з професійними вимірниками серцебиття і сенсори в Watch виявилися досить точними, щоб їхні свідчення можна було використовувати лікарям і медикам.

via

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *