Apple все-таки скасує презентацію iPhone 9. Виною всьому коронавірус

Вересневий анонс iPhone 12 теж під загрозою.

Чутки про можливу відміну весняної презентації Apple знову підтверджуються. За даними зарубіжних джерел, виробник все-такі вирішив відмовитися від анонсу, раніше запланований на 31 березня. Саме в цей день повинні були представити компактний iPhone 9 і кілька інших пристроїв, в тому числі і новий iPad Pro.

Виною всьому став коронавірус, який ставить під загрозу не тільки саму презентацію, але й випуск гаджетів. Є невелика ймовірність того, що Apple обмежиться онлайн-анонсом і просто відстрочить початок продажів новинок, проте такий сценарій розвитку називають малоймовірним.

Цілком можливо, що iPhone 9 може бути запущений в червні цього року, коли всі компанії-партнери зможуть повернутися до роботи, і ситуація у світі почне поліпшуватися. Також повідомляється, що з-за коронавіруса може зрушити презентація флагманських моделей iPhone 12. Якщо традиційно такі моделі демонструвалися у вересні, то у 2020 році анонс може бути перенесено на жовтень або листопад навіть.

Раніше коронавірус вже став причиною скасування найбільшої виставки мобільної електроніки MWC та презентації з Google I/O. За чутками, ось-ось скасують і виставку індустрії комп’ютерних ігор E3, а слідом і WWDC.

У новин а з’явився окремий Telegram-канал. Підписуйтесь!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *