Apple випустила оновлення для Apple TV і MacBook Pro

Apple випустила оновлення для Apple TV і MacBook Pro

В цей понеділок Apple випустили оновлення 4.4.2 для програмного забезпечення Apple TV, яке виправляє деякі помилки в роботі телевізійних приставок. Крім цього, випущено оновлення Video Update 1.0 для 15-тидюймовых MacBook Pro, випущених з середини 2010 року.

Користувачі Apple TV були попереджені про необхідність скидання всіх налаштувань перед оновленням, якщо вони вже використовують версії 4.4 або 4.4.1. В описі оновлення Apple вказали на наявність проблем з оновленням версії 4.4 і 4.4.1. Компанія також вибачилася за незручність, заподіяне користувачам.

Нагадаємо, що минулого тижня було випущено оновлення 4.4.1 для Apple TV, яке повинно було виправити деякі недоліки версії 4.1, але незабаром почали надходити скарги на проблеми з цим оновленням.

Apple TV 4.4 додало можливість використання Photo Stream, інструмент для перегляду трейлерів, а також доступ до контенту Wall Street Journal і NHL. Також була додана підтримка субтитрів для Netflix і три нові теми для слайдшоу.

Video Update 1.0 для MacBook Pro покликане усунути проблему зникнення зображення і зависання на деяких пристроях. Оновлення важить 70.97 MB і вимагає наявності Mac OS X Lion 10.7.2. Раніше Apple вже повідомляли про наявність проблеми в MacBook Pro, випущених в період з квітня 2010 року по лютий 2011 року.

[via AppleInsider]

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *