Apple відмовилася повернути гроші за «вибухнули» Apple Watch Edition вартістю $10000

Відомий видеоблогер під ніком TechRax, який зламав нещодавно з допомогою потужних магнітів золоті Apple Watch Edition, вирішив повернути годинник і отримати за них гроші в одному з магазинів Apple, обдуривши консультанта. Експеримент був знятий на відео і вже набрав понад 400 тис переглядів на YouTube.

Після досить незвичайних випробувань золотий версії Apple Watch TechRax вирішив перевірити ставлення співробітників Apple Store до клієнтам, які купують такі дорогі товари. Блогер спробував переконати консультанта в тому, що десять хвилин тому купив годинник, а потім вони вибухнули прямо на його зап’ясті.

Природно, відразу ніхто повертати таку величезну суму не став, замінити годинник на нові теж не вийшло. Спочатку Apple Watch Edition за 10 тисяч доларів віднесли на експертизу, а потім порадили телефонувати на гарячу лінію сервісу Apple Care, оскільки в магазині це питання вирішити неможливо.

Подібна ситуація змусила консультанта Apple Store сильно нервувати, і навіть після того, як видеоблогер розповів всю правду про годинник і експерименті, напруга чоловіки не зникло. Мабуть, співробітники магазинів дійсно переживають за всіх своїх клієнтів і турбуються, якщо нічим не можуть їм допомогти.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *