Apple TV отримає більш тісну інтеграцію з OS X і iOS

Вже цієї осені Apple TV отримає оновлення операційної системи, яка виведе взаємодія телеприставки з OS X і iOS на новий рівень. Окрім вже існуючої функції AirPlay, у неї з’явиться сервіс Handoff. Про це пише «яблучний» блог 9to5mac.

AirPlay в Apple TV і зараз працює добре, а разом з технологією обміну даних без використання Wi-Fi мереж і Handoff, тв-приставка стане ще більш затребуваною. До того ж, ще невідомо, яке саме оновлення «заліза» нас чекає. Бути може, Apple планує створити щось на зразок домашнього медіацентру, здатного скласти конкуренцію X-Box One.

Apple TV отримає більш тісну інтеграцію з OS X і iOS

Якщо технологія AirPlay дозволяє просто транслювати зображення з екрану пристрою, з допомогою Handoff можна перехопити управління документами, веб-сторінками або іншим контентом за допомогою іншого девайса. Його зручність полягає в тому, що для активації потрібно лише змахнути шторку і процес відтворення відео або роботи з документом автоматично перейде на інший пристрій.

На жаль, нещодавно стало відомо, що цю функцію отримають не всі гаджети.

Єдина, тісно взаємопов’язана екосистема пристроїв — це саме те, що ми любимо в Apple. Подібна взаємодія між девайсами лише зіграє на руку користувачам, а розробники отримають нову платформу для своїх продуктів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *