Apple продемонструвала на своєму сайті оновлені іконки стандартних додатків iOS 7

Користувачі, які встановили iOS 7 beta на свої пристрої, часто були дуже незадоволені новими іконками стандартних додатків, начебто погоди, календаря, нотаток, налаштувань, годин. Але, як вже не раз говорилося, робота над iOS 7 зараз триває великими темпами. І деякі виправлення Apple вже продемонструвала.

Apple продемонструвала на своєму сайті оновлені іконки стандартних додатків iOS 7

Так, Apple продемонструвала на своєму сайті оновлені іконки деяких стандартних iOS-додатків: погода, PassBook, Reminders. Здається, в Купертіно і самі розуміють, що дизайн iOS 7 ще далекий від ідеалу.

Ось що пише про це 9to5mac:

Нові іконки можна побачити при перегляді сайту Apple з мобільних пристроїв. Особливу увагу варто приділити оновленій іконі програми Погода, яка судячи з усього буде відображати температуру в реальному часі. Це те, що користувачі чекали протягом багатьох років.

Apple продемонструвала на своєму сайті оновлені іконки стандартних додатків iOS 7

Деяким змінам піддалася і іконка PassBook, яка отримала відкориговану колірну граму, в іконці Reminders змінили колір і порядок пунктів, а в Photos трохи змінили колірну гаму.

Напевно, це далеко не останні зміни, які ми побачимо в iOS 7 на шляху виходу фінального релізу. Очевидно, що дизайн iOS 7 ще знаходиться в розробці.

А які зміни в дизайні iOS 7 хотіли б побачити ви? Які іконки варто оновити в першу чергу і чому? Які елементи варто піддати доопрацювання? Залишайте свої відповіді в коментарях.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *