Apple планує розширити функціональність своєї портативної техніки з допомогою універсального аксесуара

Новинки від Apple не припиняють підкорювати уми користувачів, особливо закоханих в різні оригінальні гаджети. Ось ще одна — пристосування, яке позиціонується як аксесуар для iPod, будь то iPod Classic або iPod Touch. Завдяки аксесуару до плеєра додадуться нові можливості начебто поліпшених колонок і вбудованого мікрофона. До речі, пристосування підійде і для використання спільно з додатком Voice Memo в iPhone (з допомогою якого можна записати і відразу ж відправити аудіофайл).

Apple планує розширити функціональність своєї портативної техніки з допомогою універсального аксесуара

Крім усього іншого, завдяки новому гаджету в iPod з’явиться можливість завантажувати дані з зовнішніх носіїв – з SIM-карт, флеш-драйвів і навіть жорстких дисків. У аксесуар, цілком можливо, буде і порт (або декілька) для підключення навушників телефону, USB-порти і/або 30-контактний з’єднувач.

Оскільки ідея впровадження можливості бездротового з’єднання і підключення SIM-карти до iPod тепер може стати реальністю, варто задуматися про появу найпростіших телефонних можливостей в плеєрі. На жаль, на даний момент багатофункціональний аксесуар реалізований лише у формі патенту, відповідно про якусь конкретну дату релізу поки мови не йде.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *