Apple перевыпустила «Техаський холдем» — саму першу гру в App Store

Компанія поліпшила графіком, додала нових персонажів і адаптувала додаток для 64-бітної архітектури.

Більше 11 років тому на iPhone вийшов «Техаський холдем» — перша гра в App Store. Тепер Apple випустила її оновлену версію, яка відмінно виглядає і працює на сучасних смартфонах компанії.

Apple перевыпустила «Техаський холдем» — саму першу гру в App Store Apple перевыпустила «Техаський холдем» — саму першу гру в App Store

Грати в покер можна як з реалістичними комп’ютерними суперниками, так і з друзями по Wi-Fi. Якщо ви перемагаєте, то дія переноситься на нову локацію, серед яких Париж, Лас-Вегас і Макао.

На сторінці «Техаського холдема» сказано, що перезапуск приурочений до десятиріччя App Store. Правда, ювілей у магазина був у липні минулого року. Втім, саме оновлення дійсно заслуговує уваги: компанія поліпшила графіком, додала нових персонажів і підтримку великих екранів, а також адаптувала гру для 64-бітної архітектури.

Apple перевыпустила «Техаський холдем» — саму першу гру в App Store

Оригінальна версія «Техаського холдема» вийшла в 2006 році і була однією з перших ігор для iPod. У 2008 році Apple використовувала її як приклад можливостей свого набору засобів розробки (SDK). Після цього компанія не оновлювала гру, а в 2011 році видалила її з App Store.

Тепер гра знову доступна в магазині додатків, причому безкоштовно — оригінальна версія коштувала 5 доларів. «Техаський холдем» сумісний з iOS 12 і новіше.

Скачати в appstore

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *