Apple оновила свої мобільні додатки

Apple оновила свої мобільні додатки

Напередодні осінньої хвилі продуктів, перший захід в рамках якої відбудеться 10 вересня Apple оновила ряд своїх додатків для iOS, які не поставляються з операційною системою встановленими за замовчуванням.

В кінці серпня компанія оновила програми iBooks, Подкасти (Podcasts), Знайти iPhone (Find My iPhone), Мої друзі (Find My Friends), Logic Remote. У них були виправлені дрібні помилки і поліпшена стабільність, а «читалка» ще й виправлена сумісність з iCloud.

А днями Apple оновила пакет iLife, в який входять такі програми, як iPhoto, iMovie і GarageBand. У перших двох була поліпшена сумісність з різними версіями iOS, а у музичного додатка були виправлено недоліки, що знижують продуктивність і стабільність роботи.

Apple вже попросила інших розробників переробити іконки додатків у відповідності з новими вимогами, пов’язаними з кардинальною зміною стилістики в iOS 7, яка найближчим часом стане доступна не лише розробникам, але і рядовим користувачам. Але сама компанія з Купертіно поки не поспішає явити світові результати редизайну в стилі iOS 7 іконок своїх фірмових додатків, які поставляються у складі операційної системи. А це означає, що нас ще чекають, як мінімум, косметичні оновлення як перелічених вище, так і інших, ще не зазнали виправлень, додатків від Apple.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *