Apple навчить iPhone раціонально витрачати енергію

Apple навчить iPhone раціонально витрачати енергію

Мабуть, самим слабким місцем сучасних смартфонів є відносно нетривалий час автономної роботи. Виробники борються з цією недугою як можуть, але тут революції не відбулося. Як з’ясувалося, в Купертіно вирішили хоча б максимально раціонально використовувати енергію…

Бюро з реєстрації патентів і торгових марок США видало Apple патент на «управління енергоспоживанням електронних пристроїв». У патентній заявці описується система, яка збирає інформацію про взаємини користувача з пристроєм, на основі чого регулює активність гаджета. Смартфон буде запам’ятовувати час, в яке він зазвичай відправляється на підзарядку, і місце, де цей процес відбувається, а також маршрут та графік свого власника. Крім того, система буде брати в розрахунок типову для конкретного користувача схему використання додатків, включаючи як час максимальної активності, так і місце.

Обробивши перелічені вище дані, рішення від Apple буде відключати деякі компоненти апарату в ті моменти, коли користувач ними не користується, а також повідомляти про те, чи вистачить енергії до наступної підзарядки. У документі говориться, що в тому випадку, якщо система вважатиме наявний запас ресурсів занадто скромним, вона сама буде регулювати ряд параметрів, аби хоч трохи продовжити автономність девайса.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *