Apple може покинути трійку лідерів продажів смартфонів

Компанія не витримує натиску китайських виробників.

За даними компанії IHS Markit, яка займається дослідженням ринку, Apple вперше за багато років не увійшла в трійку лідерів з продажу смартфонів. У другому кварталі цього року вона продала 35,3 млн iPhone, що забезпечило їй лише четверте місце в загальному списку.

З третьої позиції її витіснила китайська Oppo, якій вдалося реалізувати 36,2 млн пристроїв. Несильно від них відстають Xiaomi і Vivo, які продали 31,9 і 28,4 млн смартфонів відповідно.

Apple може покинути трійку лідерів продажів смартфонів

Всім цим компаніям далеко до беззмінних лідерів — Huawei і Samsung. Перша за другий квартал реалізувала 58,7 млн пристроїв, а друга — 75,1 млн. Ці результати забезпечили їм частки ринку в 18 і 23% відповідно.

Це перша за рік статистична зведення, демонструє зміщення Apple з третього місця. Дані за цей же другий квартал від Canalys показували іншу картину. Там Oppo не вдалося обійти навіть Xiaomi, яка вийшла на четверте місце і почала наздоганяти Apple.

У третьому кварталі ситуація може змінитися, адже вже у вересні виходять нові моделі iPhone, за рахунок яких Apple має всі шанси реабілітуватися. Однак цього може не вистачити, щоб зберегти за собою третє місце за підсумками всього року.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *